perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vdekje në çeki

Fjalë: vdekje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (7): konec, skon, skonání, smrt, úmrtí, zánik, zesnulý
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke vdekje, vdekje tragjike, vdekje ne venecia analize, vdekje ne venecia, vdekje ne transmetim live, vdekje ne fushen e futbollit, vdekje në çeki, konec në shqip
vdekje në çeki