perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vegël në çeki

Fjalë: vegël (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (8): nástroj, pomůcka, přístroj, stroj, aparát, strojek, ústrojí, zařízení
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke vegël, vegël në çeki, nástroj në shqip
vegël në çeki