perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vizatim në çeki

Fjalë: vizatim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (5): kresba, kreslení, nákres, rys, výkres
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke vizatim, vizatime per vjeshten, vizatim teknik ushtrime, vizatim teknik pdf, vizatim teknik me kompjuter, vizatim teknik industrial, vizatim në çeki, kresba në shqip
vizatim në çeki