perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vizitë në çeki

Fjalë: vizitë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (9): navštěvovat, navštívit, posednout, pronásledovat, návštěva, návštěvník, prohlídka, vizita, vizitace
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke vizitë, vizitë në çeki, navštěvovat në shqip
vizitë në çeki