perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vogël në çeki

Fjalë: vogël (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (19): chlapec, drobný, hoch, malý, mládenec, nepatrný, slabý, jemně, jemný, konec, maličký, ryzí, skrovný, tenký, titěrný, zanedbatelný, lakomý, malicherný, úzkostlivý
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke vogël, truri i vogël, sherri i vogël, qinqi i vogël, qingji i vogël, qeni vogël, vogël në çeki, chlapec në shqip
vogël në çeki