perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zezak në çeki

Fjalë: zezak (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (6): černoch, černošský, čerň, černý, tmavý, negr
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke zezak, zezak tu knu shqip, zezak translate, zezak ne shqiperi, zezak ne kosove, zezak ne enderr, zezak në çeki, černoch në shqip
zezak në çeki

Fjalë të ngjashme

hyj engineering press online