perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zhurmë në çeki

Fjalë: zhurmë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (24): hluk, hučení, hukot, kravál, lomoz, povyk, rámus, šum, bengál, brajgl, halas, hřmot, křik, randál, řev, vřava, hádka, hlomoz, mela, pračka, rozruch, shon, výtržnost, zmatek
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke zhurmë, zhurmë në çeki, hluk në shqip
zhurmë në çeki