perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zor në çeki

Fjalë: zor (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (16): mrzutost, nepořádek, nepříjemnost, potíž, překážka, rozpačitost, rozpaky, soužení, starost, těžkost, těžkosti, tíseň, trable, trampota, trápení, zmatek
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke zor, zor sonic, zor shrine circus, zor shrine, zor movie, zor lagaa ke haiya, zor në çeki, mrzutost në shqip
zor në çeki

Fjalë të ngjashme

shikoj filma fyerje ne parlament