perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: çekiç

Fjalor: anglisht çekiç
Përkthime: cock, hammer, maul, rod
çekiç në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: kladívko, kladivo
çekiç në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: hammer, rammbär
çekiç në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: hammer
çekiç në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: martillo, porra
çekiç në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: asseau, boucharde, marteau, martel, martinet, pilon, têtu
çekiç në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: martello, mazzuolo
çekiç në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: hammaren, hammer, slegge
çekiç në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: молот, молоток
çekiç në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: hammare
çekiç në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: чук
çekiç në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: молат
çekiç në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: moukari, vasara
çekiç në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: čekić
çekiç në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: kalapács
çekiç në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: kūjis, plaktukas
çekiç në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: marreta, martelo
çekiç në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: kladivo
çekiç në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: kladivo
çekiç në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: молоток
çekiç në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: młot
çekiç në polonisht »

Fjalë të ngjashme

çekiç ali, çekiç güç, çekiç atma, çekiç orak, çekiç parmak, çekiç köpek balığı, çekiç örs üzengi, çekiç atma nedir, çekiç balığı, çekiç başlı köpek balığı