perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: çel

Fjalor: anglisht çel
Përkthime: inaugurate, open
çel në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: odhalit, odkrýt, otevřít, otvírat, zahájit
çel në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: eröffnen
çel në gjermanisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: estrenar, inaugurar
çel në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: inaugurer
çel në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: inaugurare
çel në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: innvie
çel në norvegjisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: avata, vihkiä
çel në finlandisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: inaugurar
çel në portugalisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: inaugurować
çel në polonisht »

Fjalë të ngjashme

çel mo mobilya, çel mer, çel-kon, çel-mer çelik endüstrisi a.ş, çel mare, çelkon izmit, çel tiempo, çelmak tarım makinaları, çelmak, çal keke çal