perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: çfarë

Fjalor: anglisht çfarë
Përkthime: as, every, wham, what, which, well, any, that
çfarë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: co, jako, jaký, jenž, které, který, takový
çfarë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: etwas, hinsichtlich, was, welch, welche, welcher, welches, wie, nun, warum
çfarë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: hvad, som, hvilken
çfarë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: que, qué, tanto, como, cual
çfarë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: quant, que, quel, quoi, rien, tel
çfarë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: che, quale
çfarë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: hva, som, hvilken, hvordan
çfarë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: какой, который, что
çfarë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: som, hurudan, hvilken, vilken, vilket
çfarë në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: какво
çfarë në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: што
çfarë në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: mikä, mitä
çfarë në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: kakav, koji, koju, što
çfarë në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: mindennap, milyen
çfarë në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: qual, que, dual
çfarë në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: ce
çfarë në rumanisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: kaj, kateri
çfarë në sllovenisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: co, cóż, jaki
çfarë në polonisht »

Fjalë të ngjashme

çfarë jeni duke bërë, çfarë ndodhi këtu (video), çfarë po bën, çfarë është orgazma, çfarë është jeta, çfarë është, çfarë është demokracia, çfarë ke në mendjen, çfarë është droga, çfarë kërkon