perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: abazhur

Fjalor: anglisht abazhur
Përkthime: lampshade, shade
abazhur në anglisht »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: lampenschirm, schirm
abazhur në gjermanisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: pantalla
abazhur në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: abat-jour, garde-vue
abazhur në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: paralume
abazhur në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: lampeskjerm, skjerm
abazhur në norvegjisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: lampskärm, skärm
abazhur në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: абажур
abazhur në bullgarisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: abażur
abazhur në polonisht »

Fjalë të ngjashme

abazhur per sallon, abazhur per shtepi, abazhur ne tirane, abazhur dictionary, abazhur svoimi rukami, abazhur english, abazhur wikipedia, abazhur market ru, am abazhur com, instagram abazhur