perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: acar

Fjalor: anglisht acar
Përkthime: bitter, frost, frostwork, frost-work, gnawing, hoarfrost, hoar-frost, rime
acar në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: mráz, jíní, jinovatka, námraza
acar në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: frost, reif, raureif
acar në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: frost, kulde, rim, rimfrost
acar në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: frío, helada, escarcha
acar në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: froid, gel, gelée, blanche, frimas, givre
acar në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: gelata, gelo, brina
acar në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: frost, kulde, rim, rimfrost
acar në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: мороз, изморозь, иней
acar në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: frost, köld, rim
acar në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: мароз, іней, шэрань
acar në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: halla, pakkanen, härmä, huurre, kuura
acar në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: παγετός
acar në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: mraz
acar në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: fagy, hideg, dér, zúzmara
acar në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: šaltis, šarma
acar në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: frio, geada
acar në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: mráz
acar në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: від, мороз, іній
acar në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: mróz, szron
acar në polonisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: скреж
acar në bullgarisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: härmatis
acar në estonisht »

Fjalë të ngjashme

car games, car gr, car for sale, car games 3d, car for sale in germany, car parking games, car logos, car games for pc, car mechanic simulator 2014, car parking 3d