perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: admiral

Fjalor: anglisht admiral
Përkthime: admiral
admiral në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: admirál
admiral në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: admiral
admiral në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: admiral
admiral në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: almirante
admiral në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: amiral
admiral në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: ammiraglio
admiral në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: admiral
admiral në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: адмирал
admiral në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: amiral
admiral në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: адмирал
admiral në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: адмірал
admiral në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: admiral
admiral në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: amiraali
admiral në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: ναύαρχος
admiral në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: admirális, tengernagy
admiral në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: admirolas
admiral në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: almirante
admiral në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: amiral
admiral në rumanisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: адмірал
admiral në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: admirał
admiral në polonisht »

Fjalë të ngjashme

admiral games, admiral markets, admiral mobileri, admiral apex, admiral sportswear, admiral shoes, admiral free games, admiral 77777 play games, admiral apex games, admiral insurance