perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: admiroj

Fjalor: anglisht admiroj
Përkthime: admire, miracle, adore, idolize, love, worship
admiroj në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: obdivovat, ctít, uctívat, zbožňovat
admiroj në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: bewundern, anbeten, verehren, vergöttern
admiroj në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: beundre, dyrke, elske, forgude, tilbede
admiroj në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: admirar, adorar, idolatrar
admiroj në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: admirer, admire, adorer, canoniser
admiroj në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: ammirare, adorare, venerare
admiroj në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: beundra, beundre, dyrka, dyrke, tilbe
admiroj në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: удивлять, обожать
admiroj në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: beundra, avguda, dyrka, tillbedja, vörda
admiroj në suedisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: imetlema, jumaldama
admiroj në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: ihailla, jumaloida
admiroj në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: θαυμάζω, λατρεύω
admiroj në greqisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: žavėtis, dievinti
admiroj në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: admirar, adorar, idolatrar, reverenciar
admiroj në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: admira
admiroj në rumanisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: obdivovať
admiroj në sllovakisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: podziwiać, uwielbiać
admiroj në polonisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: абажаць, любіць
admiroj në bjellorusisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: obožavati
admiroj në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: bálványozni, imádni
admiroj në hungarisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: обожнювати
admiroj në ukrainisht »