perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: aerodinamik

Fjalor: anglisht aerodinamik
Përkthime: aerodynamic, streamlined
aerodinamik në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: proudnicový
aerodinamik në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: aerodynamisch, stromlinienförmig
aerodinamik në gjermanisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: aerodinámico
aerodinamik në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: aérodynamique
aerodinamik në frëngjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: аэродинамический
aerodinamik në rusisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: аэрадынамічны
aerodinamik në bjellorusisht »
Fjalor: grek
Përkthime: αεροδυναμικός
aerodinamik në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: aerodinamikus, áramvonalas
aerodinamik në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: aerodinâmico
aerodinamik në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: аеродинамічний
aerodinamik në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: aerodynamiczny
aerodinamik në polonisht »

Fjalë të ngjashme

aerodinamik nedir, aerodinamik adalah, aerodinamik ders notları, aerodinamik yasaları, aerodinamik yar, aerodinamik yapı nedir, aerodinamik dersi, aerodinamik merkez, aerodinamik kitap, aerodinamik uçak