perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: afsh

Fjalor: anglisht afsh
Përkthime: infatuation, passion, hobby, vehemence
afsh në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: náruživost, vášeň, zanícení, zlost, libůstka, vášnivost, zápal
afsh në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: feuer, glut, leidenschaft, passion, wut
afsh në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: glød, ild, lidelse, lidenskab
afsh në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: furor, pasión
afsh në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: ardeur, furie, passagère, passion, rage, marotte
afsh në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: ardore, passione, hobby
afsh në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: glød, lidelse, lidenskap, pasjon
afsh në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: страстность, страсть, увлечение
afsh në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: brånad, glöd, lidelse, passion
afsh në suedisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: kirg
afsh në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: intohimo, kiihko
afsh në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: strast
afsh në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: düh, indulat, szenvedély
afsh në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: ardor, furor, paixão
afsh në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: vášeň
afsh në sllovakisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: namiętność, pasja
afsh në polonisht »

Fjalë të ngjashme

afsh nominees pty ltd, afsh adv, afshan zebi, afsh nominees contact, afshan zebi song, afsh nominees pty ltd fax, afsh pty ltd, afsh grant, afsha zabe, afsh discharge authority