perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: agim

Fjalor: anglisht agim
Përkthime: alba, dawn, daybreak, twilight, aurora, daylight, sun, sunrise
agim në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: počátek, svítání, úsvit, červánky
agim në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: dämmerung, morgendämmerung, morgengrauen, sonnenaufgang, tagesanbruch, morgenröte
agim në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: daggry, gry, dagning
agim në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: alba, albor, amanecer, aurora, madrugada, lucero
agim në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: aube, aurore, aubaine
agim në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: alba, aurora
agim në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: daggry, demring, gry, dagning, gryning
agim në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: рассвет
agim në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: daggry, gry, dagning, gryning
agim në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: світанне
agim në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: koidik, koitma
agim në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: aamunkoitto, aamunsarastus
agim në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: αυγή, σέλας
agim në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: pirkadat, virradat, hajnal
agim në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: aušra
agim në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: alba, aurora, labor, madrugada
agim në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: auroră
agim në rumanisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: досвіт, досвітки, світання, світанок
agim në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: brzask, jutrzenka, świt
agim në polonisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: изгрев
agim në bullgarisht »

Fjalë të ngjashme

agim cami, agim binaj, agim doci, agim krajka, agim ibraimi, agim zeqo, agim sulaj, agim ramadani, agim pepa, agim shuke