perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: agjenci

Fjalor: anglisht agjenci
Përkthime: agency, branch, franchise
agjenci në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: agentura, filiálka, jednatelství, kancelář, pobočka, zastupitelství
agjenci në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: agentur, nebenstelle, vermittlung
agjenci në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: agentur, bureau
agjenci në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: agencia
agjenci në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: agence
agjenci në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: agenzia
agjenci në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: agentur, byrå
agjenci në norvegjisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: agentur
agjenci në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: агентство
agjenci në bullgarisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: esindus
agjenci në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: agentuuri, toimisto
agjenci në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: πρακτορείο, υποκατάστημα
agjenci në greqisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: agentūra
agjenci në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: agencia, agência
agjenci në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: agenţie
agjenci në rumanisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: agentura
agjenci në sllovenisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: ajencja
agjenci në polonisht »

Fjalë të ngjashme

agjensi turistike, agjensi punesimi, agjensi lidhje martesore, agjensi rexhina, agjensi doganore, agjensi reklamash, agjensi imobiliare, agjensi imobiliare durres, agjensi turistike balla, agjensi martesore