perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: agoni

Fjalor: anglisht agoni
Përkthime: agony
agoni në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: agónie
agoni në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: agonie, qual, todeskampf
agoni në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: dødskamp, kval, pine, smerte, vånde
agoni në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: agonía, tormento
agoni në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: agonie
agoni në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: agonia
agoni në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: dødskamp, kval, pina, pine, vånda
agoni në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: агония, мука, мучение
agoni në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: dödsångest, kval, pina, vånda
agoni në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: агонія
agoni në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: piin
agoni në estonisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: agónia, haldoklás
agoni në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: agonija, kančia
agoni në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: agonia, tormento
agoni në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: muka
agoni në sllovakisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: agonia
agoni në polonisht »

Fjalë të ngjashme

agoni grammi, agoni nedir, agoni infusion, agnee bangla movie, agony of defeat, agoni dekor, agony aunt, agoni french, agony resistance, agony in pink