perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: ah

Fjalor: anglisht ah
Përkthime: beech
ah në anglisht »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: buche
ah në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: bøg, brøk
ah në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: haya
ah në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: hêtre
ah në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: faggio
ah në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: bok, bøk
ah në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: бук
ah në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: bok, bök
ah në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: бук
ah në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: бук, жлукта
ah në bjellorusisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: bukva
ah në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: bükk
ah në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: faia
ah në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: buk
ah në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: бук
ah në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: buk
ah në polonisht »

Fjalë të ngjashme

ah moj demokraci, ah moj demokraci teksti, ah pranvera pranvera, ah ky esenini, ah my goddess, ah moj zemer altin shira, ah dashuria dashuria jon, ah moj demokraci pano taci, ah moj demokraci poezi, ah connect