perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: ahur

Fjalor: anglisht ahur
Përkthime: barn, byre, cowshed, stable, mew, stall
ahur në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: chlév, kravín, stabilní, stáj, stálý, trvalý, ustálený, konírna
ahur në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: kuhstall, stall, viehstall, pferdestall
ahur në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: varig
ahur në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: estable, establo, caballeriza, cuadra
ahur në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: étable, stable, vacherie, écurie
ahur në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: stalla, scuderia
ahur në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: stall, varig
ahur në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: коровник, конюшня
ahur në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: ladugård, stall
ahur në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: кароўнік
ahur në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: laut, tall
ahur në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: luja, tukeva, talli
ahur në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: σταθερός, στάβλος
ahur në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: istálló, lóistálló, stabil
ahur në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: curral, durável, estábulo, estável, estrebaria, firme, redil
ahur në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: kravín
ahur në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: корівник, сарай
ahur në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: obora, stajnia
ahur në polonisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: arklidė
ahur në lituanisht »

Fjalë të ngjashme

ahura mazda, our house, ahur oü, ahura scientific, ahura first defender, ahura builders, ahura salon, ahura reign of dragons, uhura star trek, ahura travels