perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: ajo

Fjalor: anglisht ajo
Përkthime: her, it, she
ajo në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: ona
ajo në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: es, ihrer, sie
ajo në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: den, det, hun
ajo në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: ella
ajo në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: elle, il, la
ajo në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: ella, essa, lei
ajo në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: hun
ajo në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: она
ajo në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: hon
ajo në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: яна
ajo në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: hän, se
ajo në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: αυτή
ajo në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: ona
ajo në kroatisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: ji
ajo në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: dela, ela, ele
ajo në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: ona, ono
ajo në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: вона
ajo në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: ona
ajo në polonisht »

Fjalë të ngjashme

ajo hala o fmi, ajo po qan, ajo eshte ajo, ajo apo ti, ajo facebook, ajo az, ajo japones, ajo al's, ajo blanco, ajo chino