perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: akrep

Fjalor: anglisht akrep
Përkthime: scorpio, scorpion
akrep në anglisht »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: skorpion
akrep në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: skorpion, skorpionen
akrep në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: alacrán, escorpión
akrep në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: scorpion
akrep në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: scorpione
akrep në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: skorpion
akrep në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: скорпион
akrep në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: skorpion
akrep në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: скарпіён
akrep në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: skorpion
akrep në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: skorpioni
akrep në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: σκορπιός
akrep në greqisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: skorpionas
akrep në lituanisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: скорпіон
akrep në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: skorpion
akrep në polonisht »

Fjalë të ngjashme

akrep burcu, akrep burcu erkeği, akrep burcu 2014, akrep burcu kadını, akrep burcu özellikleri, akrep erkeği, akrep nalan, akrep burcu günlük yorum, akrep burcunun özellikleri, akrep kral 3