perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: akull

Fjalor: anglisht akull
Përkthime: ice
akull në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: led, zmrzlina
akull në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: eis
akull në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: is
akull në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: helado, hielo
akull në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: glace
akull në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: gelato, gelo, ghiaccio
akull në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: is
akull në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: лед, лёд
akull në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: is
akull në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: лед
akull në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: лёд
akull në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: jää
akull në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: πάγος
akull në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: led, sladoled
akull në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: jég
akull në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: ledas
akull në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: gelo, hiena, sorvete
akull në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: gheaţă
akull në rumanisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: led
akull në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: ľad
akull në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: крига, кригу, лід
akull në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: lód
akull në polonisht »

Fjalë të ngjashme

skull mp3, skull and bones, skull mp3 for mobile, skull tattoo meaning, skullcandy, akull prishtine, skull kid, skull crushers, skull tattoos, skullgirls