perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: alkohol

Fjalor: anglisht alkohol
Përkthime: alcohol, booze, liqueur, spirit, spirits
alkohol në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: alkohol, líh
alkohol në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: alkohol, spiritus
alkohol në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: alkefugl, alkohol, alkoholer, sprit
alkohol në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: alcohol
alkohol në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: alcool, méthanol
alkohol në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: alcol, alcool, spirito
alkohol në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: alkefugl, alkohol, alkoholer, sprit
alkohol në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: алкоголь, спирт
alkohol në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: alkohol, sprit
alkohol në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: алкохол, спирт
alkohol në bullgarisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: alkohol
alkohol në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: alkoholi
alkohol në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: αλκοόλ, οινόπνευμα
alkohol në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: alkohol
alkohol në kroatisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: alkoholis
alkohol në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: álcool, algodoal
alkohol në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: alcool
alkohol në rumanisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: alkohol
alkohol në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: alkohol
alkohol në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: алкоголь, алкогольний, спирт
alkohol në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: alkohol
alkohol në polonisht »

Fjalë të ngjashme

alkohol 120, alkohol tester, alkohol adalah, alkohol kalkulator, alkohol kalkulacka, alkohol primer, alkohol wikipedia, alkohol etylowy, alkohol 70, alkohol izopropylowy