perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çaj në anglisht

Fjalë: çaj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (19): tea, burst, chap, crack, crevasse, crevice, fissure, fracture, interstice, leak, rift, rip, rupture, split, chisel, chop, hack, hew, whack
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht çaj, çaj xhenxhefil, çaj sherbele, çaj sherbela, çaj rusi, çaj mali, çaj në anglisht, tea në shqip
çaj në anglisht