perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çerek në anglisht

Fjalë: çerek (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (10): forth, quadrant, quarter, fourth, district, estate, neighbourhood, precinct, ward, term
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht çerek, çeyrek ne kadar, çeyrek fiyatı, çeyrek fiyatları, çeyrek altın ne kadar, çeyrek altın kaç para, çerek në anglisht, forth në shqip
çerek në anglisht

Fjalë të ngjashme

duke pritur godone kamarier durres