perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çift në anglisht

Fjalë: çift (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (15): conjugality, couple, marriage, match, matrimony, transient, wedlock, damp, dyad, pair, peer, reek, steam, twosome, vapour
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht çift, çift yarık deneyi, çift taraflı bant, çift kişilik yatak, çift kişilik baza, çift kaplan, çift në anglisht, conjugality në shqip
çift në anglisht