perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çmoj në anglisht

Fjalë: çmoj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (13): appraise, appreciate, charge, cherish, esteem, repute, treasure, value, account, judge, measure, assess, evaluate
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht çmoj, çmoj në anglisht, appraise në shqip
çmoj në anglisht