perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aciditet në anglisht

Fjalë: aciditet (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (3): acidity, sourness, tartness
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht aciditet, aciditet wiki, aciditet vode, aciditet srpski, aciditet je, aciditet ili, aciditet në anglisht, acidity në shqip
aciditet në anglisht