perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

adhurim në anglisht

Fjalë: adhurim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (5): adoration, reverence, worship, worshipful, worshipfulness
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht adhurim, adhurim saliu, adhurim ruci, adhurim resuli, adhurim rasimi, adhurim marke, adhurim në anglisht, adoration në shqip
adhurim në anglisht

Fjalë të ngjashme

rreze kryeziu pull ups