perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

administratë në anglisht

Fjalë: administratë (numri i letrave: 12)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (18): admin, administration, government, management, authority, board, boardroom, committee, council, direction, directorate, executive, municipality, trust, governance, ruling, stewardship, tasking
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht administratë, administratë në anglisht, admin në shqip
administratë në anglisht