perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afro në anglisht

Fjalë: afro (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (33): about, around, round, beside, cartwheel, circle, compass, near, past, pulley, rind, rundle, wheel, wheeling, anon, directly, erelong, nigh, presently, soon, almost, nearly, practically, scarce, scarcely, well-nigh, approximately, by, circa, environ, toward, hardly, quasi
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht afro, afroman, afrojack, afrocandy, afro wigs, afro samurai resurrection, afro në anglisht, about në shqip
afro në anglisht