perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aksident në anglisht

Fjalë: aksident (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (15): accident, breakdown, catastrophe, damage, failure, incident, malfunction, crash, smash, case, casualty, circumstance, event, fatality, instance
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht aksident, aksident tragjik ne kukes, aksident sot ne tirane, aksident ne tirane, aksident ne sauk, aksident ne pogradec, aksident në anglisht, accident në shqip
aksident në anglisht

Fjalë të ngjashme

kari mesatar model film