perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aktivitet në anglisht

Fjalë: aktivitet (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (4): activity, action, operation, brokerage
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht aktivitet, aktivitet vode, aktivitet umeå, aktivitet synonym, aktivitet stockholm, aktivitet oslo, aktivitet në anglisht, activity në shqip
aktivitet në anglisht