perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

armik në anglisht

Fjalë: armik (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (10): enemy, foe, adversary, antagonist, contender, fierce, hater, opponent, opposition, unbearable
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht armik, armik youtube, armik tango flamenco, armik spanish guitar, armik music, armik khachatourian, armik në anglisht, enemy në shqip
armik në anglisht

Fjalë të ngjashme

tre derrkucat galeri nasional