perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

arnoj në anglisht

Fjalë: arnoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (16): flit, flitter, fly, navigate, swim, amend, fix, mend, patch, rectify, redress, refit, remedy, repair, retrieve, undeceive
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht arnoj, arnoj në anglisht, flit në shqip
arnoj në anglisht