perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ashensor në anglisht

Fjalë: ashensor (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (8): crab, crane, derrick, elevator, hoist, lift, ram, winch
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht ashensor, pirro cako ashensor, ashensor shkodra, ashensor për ngarkesa$sq, ashensor pirro cako mp3, ashensor pirro cako, ashensor në anglisht, crab në shqip
ashensor në anglisht