perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bëj në anglisht

Fjalë: bëj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (28): activate, did, do, done, make, manufacture, produce, act, become, conjure, get, got, gotten, imbrute, ought, proofread, render, take, wale, work, concoct, confect, form, fabricate, generate, instantiate, spawn, yield
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht bëj, bëj në anglisht, activate në shqip
bëj në anglisht