perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ballë në anglisht

Fjalë: ballë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (14): brow, face, forefront, forehand, forehead, front, frontal, leading, spearhead, exterior, facade, façade, fore, nose
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht ballë, ballë në anglisht, brow në shqip
ballë në anglisht