perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

betohem në anglisht

Fjalë: betohem (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (8): curse, revile, swear, ban, damn, oath, foreswear, swearing-in
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht betohem, betohem në anglisht, curse në shqip
betohem në anglisht