perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bisedë në anglisht

Fjalë: bisedë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (9): conversation, call, chat, deliberation, dialogue, discourse, interview, palaver, talk
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht bisedë, bisedë në anglisht, conversation në shqip
bisedë në anglisht

Fjalë të ngjashme

gjej adresen brit ndez çel-kon