perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

biznesmen në anglisht

Fjalë: biznesmen (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (14): businessman, dealer, entrepreneur, merchant, trader, tradesman, commerce, commercial, mercantile, merchantable, sale, buyer, chandler, storekeeper
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht biznesmen, businessman full movie, biznesmen wikipedia, biznesmen telugu movie, biznesmen te suksesshem, biznesmen songs free download, biznesmen në anglisht, businessman në shqip
biznesmen në anglisht

Fjalë të ngjashme

suva city council kafene jone