perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bluaj në anglisht

Fjalë: bluaj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (4): grind, mill, mince, chafe
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht bluaj, blue dragon, bluaj fragoj letra, bluaj në anglisht, grind në shqip
bluaj në anglisht

Fjalë të ngjashme

akrep nalan shtoj ulqin