perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bujk në anglisht

Fjalë: bujk (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (13): boss, entertainer, farmer, host, husbandman, landlord, master, steward, cultivator, agriculturist, cropper, fellow, tiller
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht bujk, registrasi pjka, g- bojk, facebook, egle bujk, bulk beans, bujk në anglisht, boss në shqip
bujk në anglisht

Fjalë të ngjashme

fitoj para tokë ne shitje dru hill