perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

buzë në anglisht

Fjalë: buzë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (31): bank, border, brim, brink, coast, edge, edging, hem, lip, ridge, rim, riverside, shore, side, strand, verge, waterside, betel, crease, fake, gyp, swindle, fringe, groin, margin, periphery, welt, outskirts, selvage, selvedge, labium
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht buzë, buzë në anglisht, bank në shqip
buzë në anglisht