perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dëshmoj në anglisht

Fjalë: dëshmoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (5): attest, authenticate, certify, depose, testify
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht dëshmoj, dëshmoj në anglisht, attest në shqip
dëshmoj në anglisht