perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dardhë në anglisht

Fjalë: dardhë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (4): pear, pear-tree, avocado, converter
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht dardhë, dardhë në anglisht, pear në shqip
dardhë në anglisht