perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

darkë në anglisht

Fjalë: darkë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (3): dinner, supper, lunch
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht darkë, darkë në anglisht, dinner në shqip
darkë në anglisht